Koncert

30Sty13

Koncert

W zeszłą niedzielę w Trójmieście koncertował zespół z gdańskiej dzielnicy – Moreny. Grali w studiu radiowym, koncert transmitowany był na żywo i wszyscy łącznie z prowadzącym, byli podłączeni do konsoli i cały czas kontrolowali, czy są na antenie, czy akurat nie.

Na głowach mieli firmowe słuchawki Marshall, wszystkie białe, lecz chyba nie do końca dobrane rozmiarowo, bo coraz się obsuwały z uszu. Bo oczywiście były to słuchawki nauszne, a nie wewnętrzne. Ale też trudno, by przy takiej energii i ruchu scenicznym jakiego wymaga muzyka ska i punk-rock-ska, nic im nie spadało. To była szalona impreza, naprawdę szalona. Publiczność usadzona w równiutkich rządkach krzeseł chętnie by poskakała do wtóru zespołowi, nie jednemu drgała do taktu noga, ręce same klaskały, a głowy się kiwały.

Panowie przy konsoli też mieli kolorowe słuchawki, ale dla odmiany czerwone, dopasowane do równie czerwonych mikrofonów. Jakoś po jedenastu piosenkach, muzycy opuścili wreszcie te swoje fajne słuchawki na szyje – to znaczy skończył się czas antenowy i odtąd grali wyłącznie dla publiczności w studiu. Ale się zaczęło! Marynarki poszły w kąt, butelki wody krążyły z rąk do rąk, bo w ustach zasychało, a gardła zdzierały się do imentu – to była moc! Perkusisty nie było widać za dobrze – dopiero potem okazało się, że grał…boso.

 

Reklamy


One Response to “Koncert”

  1. Hei Anders! Dette har jeg ikke funnet ut av enda. Jeg har ikke fu00e5tt tak i komposisjonen enda, og det gjelder de fleste av Melliings verker. Er det Click http://d2.ae/hool090715


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: