Nawadnianie ogrodu

14Mar12

Nawadnianie ogrodu

W dzisiejszych czasach nie tylko dom jest naszą wizytówką, staje się nią również nasz ogród. Jak wiadomo ogród to życie, a życie dla ogrodu to woda. Jest wiele takich gorących dni w roku kiedy zmęczeni po pracy wracamy do domu i zamiast odpocząć zaczynamy ratować nasze usychające rośliny. Najlepszym sposobem na pozbycie się tego problemu jest zainstalowanie automatycznego
systemu nawadniania. System nawadniający wyposażony w elektroniczny sterownik i wyłącznik deszczowy zadba  o ogród także podczas naszego urlopu. Obecnie system nawadniający w ogrodzie jest nieodzowną jego częścią. . Systemy nawadniania można założyć w każdym ogrodzie.   Systemy  nawadniania działają  niezawodnie, podlewają  cały obszar z żądaną intensywnością i nie wymagają większego zachodu.
Sam system do efektywnego i sprawnego działania, oprócz podzespołów renomowanych firm, potrzebuje jeszcze profesjonalnego montażu. Cały proces nawadniania odbywa się automatycznie, korzystając z pamięci wcześniej zaprogramowanego sterownika sprzężonego  z wyłącznikiem deszczowym.

Główną zaletą nawadniania ogrodu jest oszczędność wody,  przy tradycyjnym podlewaniu zużywa się ponad 50% więcej wody, niż potrzeba, na skutek podawania jej w niewłaściwym czasie i w niewłaściwej ilości.No Responses Yet to “Nawadnianie ogrodu”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: