Inwestycje Hotel Consulting

10Lu12

Inwestycje Hotel Consulting

Firma Hotel Consulting  powstała z uwagi  na aktualny trend dynamicznego rozwoju bazy noclegowej, a w związku z tym zwiększające się potrzeby profesjonalnej i kompleksowej obsługi inwestycji hotelowych.

Jedną z wielu inwestycji hotelowych Hotel Consulting jest budowa   zespołu gastronomicznego z pokojami gościnnymi w Starej Kiszewie.

Hotel Consulting związany jest z tą inwestycją projektem wykonanym przez Invest Hotel w roku 2010. Projektanci należący do grupy Hotel Consulting podjęli się wykonania projektu budynku przydrożnego baru i wielofunkcyjną salą bankietową.

Przedsięwzięcie inwestycyjne jest zlokalizowane na uboczu głównych szlaków komunikacyjny i aglomeracji miejskich. W celu przyciągnięcia klientów zrodził się pomysł nawiązania do kultury i tradycji skandynawskiej oraz legendarnych wikingów. Inspiracją architektów stały się także długie łodzie wikingów tzw. drakkary czyli smoki.

Budynek przykryty został żywym „dachem zielonym” z nasadzoną trawą i porostami, wyróżniającym go z otoczenia. Zachowując wymogi wytrzymałości i przeciw pożarowe zaprojektowano konstrukcję dachu z drewna klejonego i KVH. Przyjęte obciążenie ” dachu zielonego” jest kilkukrotnie wyższe od tradycyjnego przekrycia np. dachówki. Konstrukcja drewniana została wykonana z drewna klejonego w wyspecjalizowanym  zakładzie zgodnie z normą EU i zaopatrzona  w certyfikat jakości.  Główne elementy konstrukcji drewnianej np. płatwie z profilem łuku mają długość ponad 30 m i są segmentami dostarczonymi na plac budowy. Tak przygotowana więźba dachowa o powierzchni ponad 600 m² jest  montowana na budynku w 3-4 dni.No Responses Yet to “Inwestycje Hotel Consulting”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: