Inwestycja Hotel Consulting

27Sty12

Inwestycja Hotel Consulting

Każde przedsięwzięcie   zaczyna się od zaplanowania ogólnych ram, przechodzących następnie do bardziej szczegółowych zagadnień. Udana inwestycja hotelowa zależna jest od wielu czynników między innymi od solidnego zaplanowania. Jest to pierwszy  i jeden  z najważniejszych kroków jakie podejmuje się podczas rozpoczęcia  inwestycji hotelowych.
INVEST-HOTEL rozpoczęła właśnie  intensywne prace związane z nową inwestycją hotelową. Obiektem inwestycji jest XIX wieczny budynek spełniający ówcześnie funkcję magazynu, w którym mieścił się Miejski  Lombard. Obecnie znajduje się tam Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Plac Wałowy posiada niezwykły potencjał. Ze swoim urokiem urbanistycznym znajduje się w zacisznym położeniu, a jednak bardzo blisko centrum i arterii komunikacyjnych. Przynależy do dzielnicy objętej troską Włodarzy Miejskich i Marszałka Województwa objętej procesem rewitalizacji na który postanowiono przeznaczyć wielomilionowe środki, również z Unii Europejskiej.
Hotel Consulting w historycznej dzielnicy Gdańska Dolnego Miasta stworzy wyjątkowe  miejsce o magnetycznym charakterze stanowiącym ofertę dla ludzi poszukujących specyficznej atmosfery zamierzchłych czasów, ciekawych oryginalnych przestrzeni o unikatowych akcentach, odkrywających miejsca niezwykłe i nieokrzyczane na pierwszych stronach przewodników turystycznych. Dlatego Inwestor zamierza przystosować budynek do funkcji o charakterze usługowym z przestrzenią gastronomiczną i hotelową oraz apartamentami o aranżacji typu loft.No Responses Yet to “Inwestycja Hotel Consulting”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: