Inwestycja hotelowa

26Sty12

Inwestycja hotelowa

Gdańsk jest morską stolicą Polski oraz światową stolicą Bursztynu. Znajduje się w województwie pomorskim i wraz z Sopotem i Gdynią tworzą Trójmiasto.
Gdańsk to  magiczne i tajemnicze miejsce o niepowtarzalnym i wyjątkowym klimacie, gdzie każda kamienica  ma swoją własną historię. Plac Wałowy stanowi niezwykłą enklawę autentycznej gdańskiej architektury z pierzeją kamienic mieszkalnych i budynków przemysłowych z urokliwym skwerem w jego centralnej części. W bezpośredniej bliskości znajduje się ciąg  XVII wiecznych ziemnowodnych fortyfikacji bastionowych, które stanowią obecnie malowniczą i nastrojową część Dolnego Miasta. Z bastionu Żubr rozpościera się wspaniały widok na cały Opływ Motławy z Kamienną Śluzą i pozostałymi elementami fortyfikacji.
Inwestycją hotelową Firmy Invest-Hotel jest adaptacja historycznego budynku przy Placu Wałowym 14 w Gdańsku. Dzięki tej inwestycji hotelowej w Gdańsku powstaną oryginalne lofty mieszkalne, którym będą towarzyszyć lokale usługowe, restauracja i apartamenty hotelowe z wellness.
Invest –Hotel  jest  firmą  hotel consultingową .  Zapewnia szeroko pojęte doradztwo obejmujące etapy inwestycji hotelowych oraz usługi związane z ich zarządzaniem i dochodowym funkcjonowaniem, począwszy od pozyskiwania finansowania dla inwestorów a na dzierżawie i zarządzaniu kończąc.
Nie jest to pierwsza inwestycja  firmy. W 2011roku  inwestycją zaprojektowaną przez firmę był salon handlowy z ekspozycją sprzętu i systemów oświetleniowych znanych światowych marek firmy KAMA. Budynek został nominowany do nagrody Rady Miasta Gdynia na budynek Roku 2011 w Gdyni.No Responses Yet to “Inwestycja hotelowa”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: