Torba papierowa

17Sty12

Torba papierowa

Coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z zagrożeń środowiska i staramy się jakoś im zaradzić. Moda ekologiczna staje się bardzo popularnym i przydatnym trendem. Jej najlepszym przykładem są torby papierowe, coraz częściej używane w sklepach i firmach. Torby papierowe z powodzeniem zastępują torby foliowe, które są nie ekologiczne, gdyż  rozkładają się przez kilkaset lat.  Kiedy nie jest już potrzebny ulega szybkiemu rozkładowi i nie zatruwa środowiska maturalnego.

Torby papierowe  znajdują zastosowanie w codziennym życiu – sprawdzają się między innymi jako torby na zakupy, torby okolicznościowe, do pakowania upominków, czy tez materiałów promocyjnych na wszelkiego rodzaju konferencjach, targach i sympozjach.
Oczywiście torby papierowe najbardziej są wykorzystane w przemyśle spożywczym. Większość towarów sypkich takich jak cukier, mąka jest pakowana do toreb papierowych. Jest ich kila rodzajów  np.

  •    torba papierowa płaska
  •     torba papierowa  fałdowa,
  •     torby papierowe  klockowa,
  •    torby papierowe krzyżowa.

Natomiast torby papierowe wzbogacone w nadruk np logo firmy stają się dobrym miejscem na reklamę firmy.No Responses Yet to “Torba papierowa”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: