Hotel consulting

04Sty12

Hotel Consulting

Polska jest ciekawym i atrakcyjnym miejscem do inwestowania pieniędzy. Po latach królowania gospodarki planowej jest tu tyle do zrobienia, że każdy może znaleźć sobie miejsce na rynku. Nie znaczy to jednak, że nie można poprawić kilku rzeczy. Obecnie inwestycje hotelowe są dostępne także dla mniejszych firm oraz osób prywatnych, które szukają bezpiecznej i pewnej formy lokaty kapitału

Przystępując do inwestycji hotelowej  trzeba zastanowić się nad kilkoma bardzo ważnymi sprawami, które zdeterminują wartość inwestycji. Bardzo ważna jest lokalizacja inwestycji hotelowej : jak duża jest to miejscowość, region: nadmorski czy górski? Czy będzie to przydrożny motel czy hotel w centrum miasta albo na jego obrzeżach.

Warto zadać pytanie czy będzie to hotel do turysty biznesowego, kongresowego czy do turysty masowego. Duże znaczenie ma zapewnienie odpowiedniej infrastruktury gastronomicznej i rekreacyjnej w obiekcie względem określonego typu klienta.

Budowa hotelu jest dużą inwestycją. By nie popełnić błędów przy jej planowaniu, ważne jest uśrednienie wszystkich założeń i współpraca z profesjonalistami, którzy doradzą i zaprojektują indywidualny projekt dostosowany do inwestora. Hotel Consulting powstały z uwagi  na aktualny trend dynamicznego rozwoju bazy noclegowej, a w związku z tym zwiększające się potrzeby profesjonalnej i kompleksowej obsługi inwestycji hotelowych.

Hotel Consulting jest to firm, która prowadzi kompleksowe usługi konsultingowe obejmujące wszystkie kluczowe etapy realizacji inwestycji hotelowych, jak również usługi związane z późniejszym prawidłowym i dochodowym ich funkcjonowaniemOne Response to “Hotel consulting”

  1. Najgorzej jest, kiedy pięknie zaprojektowana, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach inwestycja zostanie ostatecznie zniszczona przez tak zwany „czynnik ludzki” który „wie lepiej” od fachowców. Ale na to większego wpływu zdaje się nie ma


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: